Recepciós állás - + Invictus Tattoo Budapest

Recepciós állás

Jelenleg nincs betölthető állásunk, kérjük nézz vissza később! 🙂

Recepciós állás az Invictus Tattooban!

A budapesti Invictus Tattoo recepciójára új kollégánkat keressük, akár azonnali kezdéssel!

2008 óta működő tetováló szalonunkba új Recepciós kollégánkat keressük, teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony keretében végzett, hosszú távú munkára.

(a videó készítése óta szép piros-fekete-fehér kombinációval festettünk.. 😉 )

Recepciós feladatai
• a szalon recepciós feladatainak teljes körű ellátása
(ügyfelek fogadása, telefonok és e-mailek kezelése, kisebb beszerzések)
• egyéb adminisztratív feladatok ellátása (bevételezés, számlázás, árajánlatok kezelése)
• saját munkaterület rendben tartása (a szalon takarítását szakember végzi)

Elvárások
•  legalább közepes szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
• MS Word, Excel ismeret
• jó kommunikációs készség
• havi 2 szombati munkanap vállalása (változó beosztásban, extra juttatásért)
* hasonló pozícióban (nem feltétlenül tetoválás szakmában) szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk
• dinamikus, inspiráló, izgalmas közeg
• jó munkahelyi légkör
• fejlett munkaeszközök
• versenyképes jövedelem
• rugalmas munkabeosztás

Munkavégzés helye
Invictus Tattoo Budapest
1042 Budapest, árpád út 39. (Újpest-Központ)
Térképen is megnézheted ITT

Nyitvatartási idő
H-P: 08-20
Szo: 08-18

Munkaidő
Heti 5 nap, heti 40 óra
(aktuális szombati nap szerint változó heti beosztás)

Munkakezdés
Akár azonnal

Itt a logónk alatt, az űrlap kitöltésével lehet jelentkezni.

Olyan lelkes fiatalok jelentkezését várjuk, akik szeretnének egy vidám hangulatú csapat részévé
válni, és akik rendelkeznek a tetoválás iránti szenvedéllyel. Nyelvismeret esetén a használható
nyelvtudást értékeljük, nem a dokumentumokat.

Tetoválás megléte nem kizáró ok.. 🙂